Żyj pełnią życia, bez względu na to ile dano Ci czasu...
Choćby nie miało być jutra żyj jego pełnią...

31 marzec 2010 21:17

Dawno nie było wpisu na stronie, ale jak to u nas, ciężko wygospodarować chwilę, żeby w spokoju sklecić kilka zdań. Poza tym mamę dopadło przesilenie wiosenne lub coś w tym rodzaju, bo jakoś tak na nic siły nie miała… Dzieciaki też mają trudny czas, ponieważ bawić się razem jeszcze za bardzo nie potrafią. Biją się o zabawki, marudzą, szczypanie opanowali do perfekcji (nauczyli tego nawet starszego brata, tak subtelnie, dwoma paluszkami, ale jak boli…), Majka jak ugryzie to do krwi. Tak, więc walczą o wszystko, koniecznie muszą się bawić tym samym w danym momencie. Ciekawe, kiedy nadejdzie ten dzień, że wreszcie zaczną razem, zgodnie coś robić. Bo póki, co Maja i Michał razem to np. rysują po ścianach, obdzierają tapety, rozlewają sok, wyrzucają ubrania z szafy… I doskonale się bawią przy tym. Jak jest cicho albo ktoś się śmieje do rozpuku to zły znak. A zdrówko? Jako tako. Maja jest znowu zakażona Pseudomonasem. Misiek nie, ale boję się,ponieważ dr Pogorzelski powiedział kiedyś, że będą mieli tą samą florę bakteryjną. Fakt, biorą różne zabawki do buzi, karmią się, kaszlą, więc nie trudno o zakażenie. Maja inhaluje się obecnie Kolistyną, przez 20 dni brała Cipronex. Ponieważ z Kolistyną mamy u Majki nie najlepsze doświadczenia, spróbujemy na przemian inhalować ją Kolistyną i Tobi. I tu chcę poraz kolejny wyrazić wdzięczność tym, którzy przekazują Maji i Michałowi 1% podatku, ponieważ o ile Kolistyna jest refundowana, to miesięczna kuracja antybiotykiem Tobi kosztuje ponad 8000 zł (tak osiem tysięcy, nie pokręciły mi się zera).

Tak, więc serdecznie dziękujemy za Wasz 1% podatku, dzięki niemu możemy zapewnić naszym dzieciom właściwe leczenie tak jak jest to w Niemczech, Francji czy innych krajach (oczywiście tam chorzy nie płacą tych drakońskich kwot za leki i mają dożylną antybiotykoterapię w domu, a oddziały są tak przystosowane, że chorzy nie częstują się nawzajem groźnymi dla nich bakteriami). Aby kuracja Majki była skuteczna! Jeśli nie to nasza mała aktoreczka będzie znów musiała pójść na dożylną antybiotykoterapię do szpitala.

Ponieważ Święta Wielkanocne tuż, tuż, życzymy wszystkim, aby były zdrowe i spokojne, a tym, którzy są wiecznie w biegu, żeby wreszcie mieli czas usiąść i odpocząć!

31.03.2010. 16:23

Komentarz

Rex Kelvin 11.12.2016. 17:00

Witam,

Jesteśmy tu po raz kolejny kupić nerkę dla naszych pacjentów, a oni zgodzili się zapłacić dobrą sumę pieniędzy dla wszystkich, którzy chcą oddać nerkę, aby je zapisać, a więc jeśli jesteś zainteresowany, aby być dawcą lub chcesz uratować życie, jesteś dla napisz do nas na poniższy adres e-mail.

Jest to okazja, aby być bogaty w porządku, możemy zapewnić Ci gwarancyjny i 100% bezpieczne transakcji z nami, wszystko zostanie wykonane zgodnie z prawem guilding dawców nerek.
Tak więc nie marnować więcej czasu, prosimy napisać do nas na irruaspecialisthospital20@gmail.com

Irrua Specjalistyczny Szpital Kliniczny.

Dodaj komentarz

Wypełnij formularz, pola z gwiazdką muszą zostać wypełnione!

:

:

: