Żyj pełnią życia, bez względu na to ile dano Ci czasu...
Choćby nie miało być jutra żyj jego pełnią...

18.01.2015

Kochani,

w związku z tym, że rozpoczął się nowy okres rozliczeniowy chcielibyśmy Was prosić o przekazanie 1% podatku dochodowego na leczenie i rehabilitację Mai i Michałka.

Dzięki pieniądzom, które wpływają na subkonto 1% w Polskim Towarzystwie Walki z Mukowiscydozą, a których ostatecznym beneficjentem są Maja i Michaś już od kilku lat pokrywamy koszty związane z całym leczeniem i rehabilitacją naszych dzieci. Dzięki Waszemu wsparciu Maja i Michał mają zapewnione leczenie na wysokim poziomie. Nie musimy się zastanawiać czy wykupić lek, czy możemy sobie pozwolić na witaminy, odżywki czy inne suplementy diety, a czy nebulizatory mogą jeszcze trochę popracować czy należałoby je w końcu wymienić na nowe. Nie rwiemy włosów z głowy, kiedy sprężarka, która teoretycznie przeznaczona do ciągłej pracy odmawia posłuszeństwa i przestaje pracować. Z  pieniędzy, które przekazujecie naszym bliźniakom pokrywamy również koszty związane z „słodkim” życiem naszej córci, a mianowicie z cukrzycą typu I, którą los nam zesłał w lipcu 2014 roku.

Drodzy Darczyńcy, jeśli miałabym ująć w jednym zdaniu to co powinniście wiedzieć (no może w zdaniu złożonymJ) to wiedzcie, że Wasz 1% to dla nas ogromna pomoc, dzięki której my rodzice mimo lęku o zdrowie naszych dzieci mamy mniej zmartwień związanych z zapleczem finansowym leczenia i rehabilitacji, a co najważniejsze Maja i Michał w dość dobrym zdrowiu, mimo wielu obowiązków mają spokojne dzieciństwo, uśmiech z ich twarzy nie znika, a energii do łobuzowania mają aż za dużo…:)

Dziękujemy z całego serca

Rodzice z Mają, Michasiem i Maćkiem

18.01.2015. 10:02

Komentarz

Ten temat nie został jeszcze skomentowany

Dodaj komentarz

Wypełnij formularz, pola z gwiazdką muszą zostać wypełnione!

:

:

: