Żyj pełnią życia, bez względu na to ile dano Ci czasu...
Choćby nie miało być jutra żyj jego pełnią...

18 listopad 2010 21:07

Bardzo, bardzo dziękujemy Wszystkim, którzy przekazali 1% swojego podatku na leczenie Mai i Michała. Dzięki Państwa pomocy jesteśmy w stanie zapewnić naszym dzieciom najlepsze leczenie jakie jest dostępne w Polsce. Raz jeszcze DZIĘKUJEMY!

Zmieniliśmy wizualizację naszej stronki i mamy nadzieję, że będzie się Wam podobała. Obecnie też łatwiej będzie atechnicznej mamie wprowadzić nowy wpis, a co za tym idzie, wpisów powinno być więcej.

Nasze dzieci mają się nieźle. W ostatnią sobotę byliśmy na konroli u dr Pogorzelskiego . Na oko i ucho było super. Dziś też poznaliśmy wyniki wymazów: Maja ma hemofilusa, Michaś – gronkowca, ale nie mają PA i to najważniejsze. Obecnie bliźniaki i starszy brat Maciuś są zakatarzeni  i trochę pokasłują, ale mamy nadzieję, że nic więcej się z tego nie wykluje. Apetyt dopisuje, silni jak tury, energia  rozpiera towarzystwo nawet wtedy gdy my rodzice padamy na twarz. Kiedy przychodzi wieczór i dzieci są już w łóżkach i zapada błoga cisza… i słyszę „mamo piciu” albo „mamusiu siku” lub też „mamusiu nasia kochana…” i tu cokolwiek innego (oczywiście Dolby Surround jak to przy bliźniakach ) - to mi się ciśnienie podnosi… tak jak teraz. Moje dzieci co wieczór odmawiają tą samą litanię.

18.11.2010. 16:27

Komentarz

Ten temat nie został jeszcze skomentowany

Dodaj komentarz

Wypełnij formularz, pola z gwiazdką muszą zostać wypełnione!

:

:

: