Żyj pełnią życia, bez względu na to ile dano Ci czasu...
Choćby nie miało być jutra żyj jego pełnią...

08.10.2013

Lato się skończyło, a po wakacjach zostało wspomnienie. Na całe szczęście przyjemne, pogoda generalnie dopisała, dzieciaki były zdrowe i energia je rozpierała. Początek wakacji spędziliśmy na słonecznej wyspie w Chorwacji. Majeczka spłatała nam psikusa ponieważ mimo pięknej, letniej aury w drugim dniu pobytu dostała gorączki i narzekała na ból gardła. Myślę, że winna temu była klimatyzacja, a raczej rodzice, którzy ustawili za niską temperaturę, gdzie na zewnątrz żar lał się z nieba. Nie zwlekając  udaliśmy się do lekarza i poprosiliśmy o antybiotyk. Może nieco za szybko, nie dając młodej powalczyć lub infekcji się rozhulać ( u Mai infekcje z gorączką, bólem gardła i wielkimi węzłami chłonnymi zawsze kończyły się antybiotykiem) podaliśmy małej lek. Efekt był natychmiastowy bo już w kolejnym dniu Maja czuła się dobrze i mimo całej sytuacji nie odmówiliśmy jej morskich kąpieli – nie zaszkodziły:). Pobyty nad morzem zawsze mają dobroczynny wpływ na zdrowie naszych dzieci.
Wyobraźcie sobie, że siedząc na skałce nad Adriatykiem w miejscu oddalonym o ponad tysiąc kilometrów od naszego  domu mieliśmy przyjemność poznać rodzinę dziewczynki chorej na mukowiscydozę, której bloga podczytujemy – Leny Wyraz. Spotkanie bardzo sympatyczne i niezwykłe bo choć świat taki duży, to dziwny zbieg okoliczności sprawił, że nie np. w Rabce obok gabinetu naszego doktora, tylko na słonecznej wyspie dane nam było się osobiście poznać.
Z początkiem września bliźniaki ruszyły do przedszkolnej zerówki, a Maciuś do szkoły, do drugiej klasy. Pierwszy katar już zaliczyliśmy, na całe szczęcie nic więcej się z niego nie wykluło. Maja z Michasiem chętnie chodzą do przedszkola, aczkolwiek wstawać rano im się nie chce. Budzę ich o 6:30 żeby zrobili zabiegi i zjedli coś przed wyjściem. Ach co to będzie jak przyjdzie szkoła i trzeba będzie zdążyć na 8…

08.10.2013. 09:46

Komentarz

Ten temat nie został jeszcze skomentowany

Dodaj komentarz

Wypełnij formularz, pola z gwiazdką muszą zostać wypełnione!

:

:

: